BİM Market İndirimli Ürünleri Dikkat Çekiyor

Birçok müşterinin tercihi olan BİM Marketleri müşterilerine kaliteli alışverişin imkânlarını sunuyor. BİM Market müşterileri için kaliteli ürünler hazırlıyor. Kendine ait bir geniş ürün yelpazesi olan BİM Market, müşterileri için diğer marketlerde bulunan ürünlerin seçeneklerini de sağılıyor. Diğer marketlerdeki pahalı olan ürünlerin muadilini daha uygun fiyatlara müşterileri için hazırlıyor.

BİM Market kendi müşterileri için özel olarak üretilen ürünlerin kalite ve kontrolünü bizzat yapıyor. BİM Market kendi için ürettirdiği ürünlerin fabrika aşamasından müşterilerin sofrasına kadar giden yolculuğunda her zaman kontrollerini sağlıyor. BİM Market kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini müşterilerine güven içerisinde ürünlerini sağlıyor.

BİM Market İndirimleri diğer marketlere göre bir gün değil her gün ucuz sistemi ile zaten indirimli olan ürünlerine ekstra bir indirim sağlıyor. BİM Market müşterilerine indirimlerini BİM Aktüel İndirim Kataloğundan duyuruyor. Özel indirimlerin duyurulduğu bu katalogda sadece özel fiyatlar değil BİM market müşterilerine gelen özel ürünler BİM Aktüel İndirim Kataloğunda yerini alıyor. Her hafta Cuma günü tüm haftayı kapsayan bir indirim söz konusu oluyor. BİM Aktüel İndirim Kataloğu sayesinde her kategoride birden fazla ürün indirime giriyor. BİM Aktüel kataloğu sayesinde BİM müşterilerinin ihtiyacı olabilecek birçok ürün BİM mağazalarında yerlerini alıyor.

BİM mağazaları Türkiye’nin birçok şehrinde ve ilçesinde hatta her mahallede müşterilerine hizmet verir iken her mağazada bu indirimlerden her BİM müşterisi yararlanabiliyor. BİM Aktüel İndirim Kataloğuna mağazalara gelecek olan ürünler de indirimli oluyor. Birçok kategorideki gelecek olan özel ürünler belirli temalar ile mağazalarda satışa sunuluyor. BİM Marketleri özel ürünleri özel günlere göre de organize ediyor. Örneğin yaz tatilinin başlangıç dönemlerinde tatile gidecek müşterilerin tatil alışverişi için BİM market getirdiği ürünler ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Şişme deniz yatağından güneş kremlerine, güneş gözlüğünden mayolara kadar birçok özel ve kaliteli ürün özel fiyatlar ile BİM marketlerinde müşterileri ile buluşuyor. Birçok müşterinin bu özel ürünleri BİM Aktüel İndirim Kataloğundan takip ettiği biliniyor. BİM Aktüel İndirim Kataloğunda cep telefonundan beyaz eşyaya, giyimden ev tekstiline, araç ürünlerinden çocuk oyuncaklarına, bisikletlerden ev gereçlerine kadar birçok üründe ürün çeşitliliği ve geniş yelpaze ile hizmet veriyor.

BİM Marketleri bu çeşitlilik kaliteli ürün ve ev ekonomisine uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sunduğu için müşterileri için tercih edilen bir market olma özelliğini koruyor. BİM her zaman müşteri memnuniyeti sağlama amaçlı çalışmayı hedefliyor.

http://www.bim.com.tr/